10€ Ukash 28 20€ Ukash 55 25€ Ukash 65 50€ Ukash 128 100€ Ukash 250 250€ Ukash 620
Ukash Kart Nedir?

Ukash Kart, internet üzerinden alışveriş yapmanıza olanak sağlayan, son derece güvenli bir ödeme sistemidir. İgiltere merkezli dünyaca bilinen bir kuruluş olan Voucher Ltd nin tescilli markası olan Ukash Kart ile oyun, alışveriş, eğlence, bağış, sosyal medya vb içerikli sitelerde ödeme yapılması sağlanmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi vermek istemediğiniz durumlarda Ukash Kart ödeme sistemini kullanarak hiç bir güvenlik riski olmadan alışveriş yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Ukash Kart dünya üzerindeki 18.000 den fazla alışveriş sitesinde ve ödeme noktasında kullanılabilmektedir. Özellikle kişisel bilgilerinizi saklamak istediğiniz alışverişlerinizde çok fazla ihtiyaç duyacağınız Ukash Kart, dünyanın en ünlü alışveriş sitelerinden de kolayca alışveriş yapmanızı sağlar.
Ukash Kart , üzerindeki 19 haneli benzersiz dijital şifresi ile, kimlik bilgilerinizi vermeden hızlı ve güvenli alışveriş yapmanızı sağlar.
 
Ukash’ı kullanmak için alışveriş yapacağınız web sitelerinde üyelik girişi yaptıktan sonra ödeme seçenekleri arasında Ukash ı seçmeniz yeterli olacaktır. Ödeme ekranında 19 haneli UKASH kodunu girerek ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.
 
Yaptığınız ödeme tutarınız, kartınızda ki şifrenin karşılığı olan tutardan az ise, kartınızın içinde kalan para için otomatik olarak size 19 haneli yeni UKASH şifresi verilecektir. Bu sayede, UKASH ödemelerinde hiçbir kaybınız olmayacaktır.
 
Günümüzde, Avrupa ’ daki gelişen teknoloji sayesinde, ödeme seçeneklerine alternatif olarak üretilen ön ödemeli ve elektronik para kartı olan UKASH Kartlarını, bir çok online alışveriş sitesinde, hava yolu şirketinde, hediye mağazasında, internetteki iletişim programlarından hizmet almak için ve elektronik para transferinde kullanabilirsiniz.


En ucuz ve güvenli Ukash Kart için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

1041 kez okundu.


Gizlilik Politakası | Site Haritası | Sitemap